• Mevlana Mah. Veysel Karani Cad. No:218A Sancaktepe / İstanbul
  • İletişim : 0532 372 39 32
Hakkımızda

Hakkımızda

Sektörde sahip olduğumuz 10 yıllık tecrübe geçmişini yeni firma yüzümüz ile size aktarıyoruz. Sizin en mutlu anlarınız kesinlikle ölümsüz ve unutulmaz olmalı. Aradan geçen yıllarda aklınıza gelecek özel günler. Bu günlerde yapılacak mükemmel bir organizasyon ile ancak mümkün olacaktır. Düğün ve nikâh başta olmak üzere çok çaplı özel gün kutlamalarında, firma olarak organizasyon başarısını bir gelenek haline getirmiş durumdayız. Bu ve benzer konularda bize müracaat gerçekleştirdiğiniz anda firma olarak tüm imkânlarımızı seferber edip sizin için en iyi organizasyonu düzenliyoruz. Tüm katılımcılar, eş dost ve akrabanın takdirini kazanacağınız organizasyon için bize başvurabilir ve en avantajlı hizmet koşullarından istifade edebilirsiniz. Düğün organizasyonu özel gün organizasyonlar ve her çeşit kurumsal organizasyon çalışmaları konusunda bizden yardım alabilirsiniz. Hiçbir aksaklık yaşamadan kusursuz bir çalışma için bizden yardım alabilirsiniz.

Misyonumuz

A1 olarak organizasyon sektöründe müşteri memnuniyeti temel prensibimiz oldu ve verdiğimiz hizmetlerle bu konuda gereken başarıyı elde ettik. Seçkin ve özel sayılacak kutlama avantajları için görevini yerine getiren bir firma profili çizdik. Harcadığınız para bizimle birlikte boşa gitmedi ve masraflarınız mutluluğunuzun yatırımı oldu. Çok geniş imkâna sahip olan deneyimli ekibimiz, bu geçen on yıl içinde tüm imkânlarını sizinle paylaşmıştır.

Vizyonumuz

Her sektörde olduğu gibi organizasyon alanında da çok önemli gelişmeler yaşanıyor. Yeni fikirler üreten ve yeni yöntemler oluşturan şirketimiz. Destek konusunda çapı geniş bir hizmet sunumunu sizin ayağınıza getirmek durumundadır. Sevdiklerinizle ve konuklarınızla birlikte organizasyon konusunda bizden yardım almaya devam etmeli ve bu işin avantajlarını en doğru noktada görmelisiniz.

Profosyonel Hizmet

Organizasyonunuzun Tadını Çıkarın!

Hizmetler

Biz Sizi Arayalım